به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیدعلی مرزانی:

آقای مرزانی نایب رییس شورای اسلامی شهر و رییس هیات فوتبال شهرستان ملارد طی پیامی از حضور مسئولین محترم شهرستان که در مراسم تجلیل از قهرمانان فوتبال شهرستان ملارد شرکت نمودند تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:‍

یقیناَ توسعه و پیشرفت شهرستان ملارد، مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء این شهر قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند. لذا بر خود وظیفه می دانیم از امام جمعه محترم شهرستان ملارد، نماینده مجلس شورای، فرمانده نیروی انتظامی، شهردار ملارد، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان و همچنین پیشکسوتان، مربیان و ورزشکارانی که در مراسم تجلیل از قهرمانان فوتبال شهرستان ملارد شرکت نمودن که این  امر زمینه ساز توسعه و رشد ورزش درشهر ملارد می شود قدردانی نمایم. سلامتی وموفقیت روزافزونتان را ازدرگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.
ایشان در پایان ابراز امیدواری نمود با حمایت مسئولین محترم در آینده نزدیک با افتتاح استادیوم ۵۰۰۰ نفری ملارد و بیدگنه شاهد پیشرفت ورزش فوتبال باشیم. در پایان هم از آقای محمودی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی به جهت قول برگزاری مسابقه فوتبال پیشکسوتان ملارد باتیم ملی جام جهانی ۹۸ فرانسه رابه هیات فوتبال ملارد برای افتتاح استادیوم در آینده را دادندکه از ایشان نهایت سپاسگذاری را ازطرف ورزشکاران دارم.

نظر شما!!