همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام شامخ زن طی مراسمی از نواب رئیسان هیات های ورزشی شهرستان ملارد با حضور صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و خانم علیمحمدی مسئول بانوان اداره ورزش و جوانان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن،طی مراسمی در روز شنبه ۱۹ اسفند ماه ۹۶ از زحمات بانوان شاغل در اداره ورزش و جوانان شهرستان و نواب رئیسان هیات های ورزشی تجلیل شد.

بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد

علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان در این مراسم طی سخنانی با اشاره به جایگاه زن در اسلام، نقش حضرت فاطمه (س) در عرصه های مختلف اجتماعی را الگوی مناسبی برای زنان برشمرد.
وی با اشاره به موفقیت زنان ایرانی در عرصه های ملی و بین المللی یادآور شد: به واسطه انقلاب اسلامی حضور زنان در عرصه های مختلف اجتماعی در کشور ما به نسبت بسیاری از کشورها چشمگیرتر است.در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایایی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان، از تلاش ها و خدمات ارزنده نواب رئیسان هیات های ورزشی و بانوان شاغل در اداره ورزش و جوانان ملارد قدردانی به عمل آمد.

بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد

نظر شما!!